Podmínky spolupráce

PRŮBĚH SPOLUPRÁCE

Hlavním cílem naší spolupráce je zajistit Ti možnost setkat se s někým z oboru, který chceš studovat, a poznat profesi na vlastní kůži.

Rozhodneš-li se vstoupit do projektu, čekají Tě následující kroky:

  1. Na úvodní schůzce si promluvíš s kariérovým poradcem o tom, co očekáváš od setkání s průvodcem. Pomůžeme ti zmapovat Tvé schopnosti, zájmy a možnosti, které máš před sebou.
  2. Dále Ti na základě našeho rozhovoru zajistíme setkání s vhodným průvodcem. Bude-li to možné, setkáš se s ním na jeho pracovišti. Dle možností daného povolání si vyzkoušíš některé činnosti, budeš moci sledovat průvodce v akci a zeptat se na otázky ohledně povolání, které tě zajímají.
  3. Na konci vyhodnotíme naši spolupráci. Bude-li potřeba, domluvíme se na jejím pokračování.

MÍSTO A DÉLKA SETKÁNÍ

Úvodní schůzka s kariérovým poradcem trvá 90 minut. Místo setkání bude upřesněno. Není-li osobní setkání z nějakého důvodu možné, potkáme se online prostřednictvím Google Hangout, Facebook nebo Skype.

Délka a místo setkání s průvodcem jsou určeny dle možností průvodce a daného povolání. Bližší informace o tom Ti poskytneme na naší úvodní schůzce v závislosti na tom, kterého průvodce si zvolíš.

CENA

Přihlášením se do projektu Kým čím být získáš balíček následujících služeb:

  1. Úvodní 90 minutové setkání s kariérovým poradcem.
  2. Celkem dvě setkání s průvodcem/ci o délce minimálně 2 hod/1 setkání, maximálně 4 hod/1 setkání (dle domluvy s průvodcem).

Varianty setkání s průvodcem jsou:

  • 1x setkání se dvěma vybranými průvodci ze dvou oborů, které preferuješ a projevíš o to zájem hned na úvodním setkání, to znamená celkem 2 setkání,
  • 2x setkání s jedním průvodcem,
  • pokud až na základě setkání s prvním průvodcem zjistíš, že chceš setkání i s dalším průvodcem, máš možnost si vybrat druhého průvodce a následně se s ním setkat.

Hodnota této služby je 800 Kč/student. Pokud bys měl zájem znovu využít služby projektu Kým Čím Být, obsah nabízené služby zůstává stejný a její cena je opět ve výši 800 Kč.

Pokud nemáš možnost zaplatit celou částku před naší úvodní schůzkou, dej nám vědět, domluvíme se na platbě ve splátkách. Výše jednotlivých splátek a podmínky jejich úhrady záleží na naší dohodě.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Rezervaci termínu úvodní schůzky na www.kymcimbyt.cz považujeme za závaznou. Obratem Ti zašleme potvrzení o jejím přijetí a zároveň s tím dostaneš údaje k provedení platby. Poplatek, prosím, uhraď BEZHOTOVOSTNĚ do 3 dnů. Po připsání peněz na účet Ti vystavíme daňový doklad. Pokud bys poplatek neuhradil/a do termínu splatnosti, Tvoje rezervace se automaticky zruší. Předem zaplacený poplatek je podmínkou účasti na úvodní konzultaci a setkání s průvodcem.

STORNO PODMÍNKY

Jestliže nám zrušení své účasti na úvodní schůzce oznámíš alespoň 48 hodin před jejím termínem, vrátíme Ti poplatek. Pokud se pro zrušení své účasti rozhodneš méně než 48 hodin před termínem konání úvodní schůzky nebo pokud se na schůzku z jakéhokoli důvodu nedostavíš, částku si ponecháme celou jako kompenzaci za blokování Tvého místa. Pokud nezrušíš svou účast, může se místo Tebe dostavit kamarád, spolužák či jiný zájemce, jeho jméno nám však, prosím, předem dej vědět.

DALŠÍ INFORMACE

Na všechny otázky rádi odpovíme na adrese: napis@kymcimbyt.cz nebo na facebookové stránce.