Adam Grégr

Obchodní ředitel (reklama v oblasti kultury)

InsiderMedia, s. r. o. je mediální agentura se specializací na oblast kultury.

K této práci jsem se dostal shodou mnoha náhod. Studoval jsem tehdy psychologii (po třech letech jsem studia opustil) a dva a půl roku jsem pracoval jako konzultant v personální agentuře, když mě oslovil můj kamarád, tehdy začínající podnikatel. Viděl ve mě údajné kvality, které jsem já rozhodně neviděl.

Zpočátku jsme poskytovali pouze reklamní prostor ve školách a nemocnicích. Postupně jsme ale společně vybudovali společnost, která se zabývá komplexním nákupem reklamního prostoru a mezi kulturními institucemi již má velmi kvalitní renomé. Dnes, po 6 letech, realizujeme každoročně více než 400 reklamních kampaní.

Zajímavost této práce spočívá především ve skvělém kolektivu a to nejen mezi mými kolegy. Naše vztahy s klienty i dodavateli jsou často nadstandardní a velice přátelské. Pracuji tedy z 95% v kontaktu s lidmi, které mám rád a se kterými je práce skutečnou zábavou.

Můj obor/profesní zkušenosti: Reklama, podnikání, personalistika

Můj nejzajímavější pracovní den

Při počtu 400 kampaní ročně a pravidelné komunikaci s více než 150 klienty je zřejmé, že každá kampaň, i každý jednotlivý telefonát nebo schůzka, jsou naprostý unikát. Dále, protože jsme malá společnost, jsme všichni členové týmu de-facto zároveň nejužším vedením společnosti (z pohledu korporátního). To znamená, že všichni musíme často dělat zásadní rozhodnutí, která mají reálný dopad na výsledky naší práce a naše obchodní vztahy. Z těchto dvou bodů vyplývá, že nikdy nevíme, co nám den přinese. Proto je nejzajímavější pracovní den vždy PRÁVĚ DNES.

adam-gregr