Marcela Hrubošová

Ekonomka a autorka projektu Finance pro radost

Původně jsem pracovala ve státní správě, kde jsem se specializovala na kontrolní činnost v oblasti daní a vymáhání pohledávek. Od roku 2000 jsem působila v soukromém sektoru a zaměřovala se zejména na oblast finančního trhu. Pracovala jsem ve významných manažerských pozicích v největších pojišťovnách a bankovních domech na českém a slovenském trhu.

Své zkušenosti jsem využila k tomu, abych vytvořila ucelený koncept finančního vzdělávání pro všechny generace FINANCE PRO RADOST a dnes vlastním společnost Finance pro radost s.r.o., která se zabývá poradensko-konzultační činností v oblasti podnikání a vzdělávací činností na poli finanční gramotnosti.

Jsem také autorkou knih: Optimalizace pohledávek (nejen) pojišťoven, Profese pojišťovací zprostředkovatel aneb Co by měl každý „Pojišťovák“ vědět, a velmi úspěšnou knihu Tahák na úspěšné podnikání.

Můj nejzajímavější pracovní den

Je spojen vždy s přednášením a mentoringem. Mám hodně ráda cestování, takže vždy, když mohu jet na semináře mimo Prahu a poznávat tak nová místa a lidi, je pro mne nejzajímavější. Je úžasné vidět různé lidské osudy, úhly pohledu a lidská přesvědčení, a mít možnost přispět a přinést nové světlo a řešení, nebo jen příležitost vidět, že se věci v životě dají dělat jednodušeji, radostněji a efektivněji.

marcela-hrubosova